Plážový vojebal

Turnaj hodnotím ako veľmi dobre herne zvládnutý, vekom Alex Slávik je mladý hráč (ročník 2007), ktorý môže hrať ešte kategóriu U18 a nestratil sa v staršej kategórií U20. Dvojica hrala svoj prvý medzinárodný turnaj kde sa ukázali veľké skúsenosti Denisa Lapoša s takýchto podujatí. Hrali sme vyrovnané zápasy proti tímom s ktorými sme v minulosti na...

Neváhaj a prídi si s nami užiť kemp (denný tábor pre chlapcov a dievčatá) v plážovom volejbale a nielen to ! Čakajú ťa aktivity ako bowling, plaváreň a rôzne súťaže.
V cene je zahrnutá celodenná strava (desiata, obed, olovrant) a pitný režim. pre viac informácií kontaktuj trénerku (jej kontakt je na plagáte).
Kemp budú viesť skúsení tréneri ...

Majstrovstvá Slovenka v plážovom volejbale U22 Prešov 1.-2.8.2023. Klub VKŠ mal zastúpenie piatimi hráčmi Denis Lapoš, Martin Bielka, Alex Slávik, Michal Šumský, Ján Almáši. Na skvelom druhom mieste a vicemajstrami Slovenska sa stali Denis Lapoš a Martin Bielka.

19.-22.07.2023 Alex Slàvik a Adam Gira sa zúčastnili turnaja MEVZA muži U18 v plážovom volejbale v Hartbergu.

Priatelia Denis Lapoš (VKŠ Žilina) a Milan Macko (VK Prievidza) s trénerom Martinom Bielkom( VKŠ Žilina) Majstrami Slovenska v plážovom volejbale mužov U20 v Košiciach.

Hráči Adam Gira a Alex Slávik v dňoch 16.-17.06.2023 odohrali turnaj Český pohár Jihlava U18 v plážovom volejbale.