Halový volejbal

VKŠ Žilina - VK ONE Ružomberok 1:3, 0:3
Posledné kolo súťažnej sezóny 2023/2024 sme zakončili pekným volejbalom.

Maťo Bielka a Filip Smetanka sa zúčastnili 1-5.11.2023 v Paríži, WIUC - Medzinárodných univerzitných majstrovstiev vo volejbale. Majstrovstva sa konali v hale Cité des sports. (Čitaj nižšie)

tréning oblasť stred aj za účasti hráča nášho klubu VKŠ Žilina Tea Jakuša pod vedením trénerov Marek Meriač a Braňo Skladaný. Stretnutia sa zúčastnili hráči s klubov VK Tatran Banská Bystrica - Slovenská Ľupča, VK ONE Ružomberok, VK Magnezit Revúca, OZ Šport Žilina - VKŠ Žilina. Ďakujeme trénerom za perfektne zvládnutý trening a Oblasti stred SVF...

VKŠ Žilina - MVK Zvolen 3:0, 3:0. Posledné kolo súťažnej sezóny 2023/2024 sme zakončili pekným volejbalom a víťazstvami.

VKŠ Žilina - OŠK Hodruša Hámre
3:1; 3:0

Dnes sme odohrali posledné zápasy starších žiačok proti OŠK Hodruša Hámre. Dnešným víťazstvom sme si zaistili 1. miesto v skupine o 13.-17. miesto! S dievčatami sme mali cieľ túto sezónu neskončiť posledné, keďže to bola pre dievčatá premiérova sezóna a uspeli sme ešte lepšie !
Dievčatám gratulujeme...


Dnes sme si zahrali prípravný zápas proti OŠK Lietavská Lúčka. Priestor dostali aj dievčatá, ktoré zápasovú prax a skúsenosť nemajú, čo je pre nich určite obohacujúce. Ukázalo sa nám, na čom máme pracovať a v čom sa máme zlepšovať a hlavne, že: ,, Bez tréningu niet šampióna." Chcem pochváliť naše dievčatá, že aj keď viaceré nehrali na svojich...