Zápasy

Oficiálne výsledky zápasov nájdete na www.volleynet.sk

Sezóna 2019/2020

MLADŠÍ ŽIACI - šestkový volejbal

Hrací deň: Nedeľa

Zápasy sa hrajú dlhodobou dvojkolovou časťou.

Dátum                         Usporiadateľ

29.09.2019                  VK OSMOS Prievidza - OZ Šport Žilina
20.10.2019                  OZ Šport Žilina - ŠVK Banská Bystrica
10.11.2019                   MVK Zvolen - OZ Šport Žilina
01.12.2019                   MVK Revúca - OZ Šport Žilina
22.12.2019                   OZ Šport Žilina - VK Rachmaninka Liptovský Mikuláš

19.01.2020                  OZ Šport Žilina - VK OSMOS Prievidza
16.02.2020                 ŠVK Tatran Banská BystricaOZ Šport Žilina
08.03.2020                 OZ Šport Žilina -  MVK Zvolen
29.03.2020                 OZ Šport Žilina - MVK Revúca
26.04.2020                 VK Rachmaninka Liptovský Mikuláš - OZ Šport Žilina

STRARŠÍ ŽIACI
Hrací deň: Sobota 

Zápasy sa hrajú dlhodobou dvojkolovou časťou. 

Dátum                          Usporiadateľ

05.10.2019                   VK OSMOS Prievidza - OZ Šport Žilina
19.10.2019                    OZ Šport Žilina - VO AC UNIZA Žilina
24.10.2019                   VK Rachmaninka Liptovský Mikuláš - OZ Šport Žilina
09.11.2019                   OZ Šport Žilina - ŠVK Tatran Banská Bystrica
23.11.2019                    VK Lovinobaňa - OZ Šport Žilina
07.12.2019                    MVK Revúca - OZ Šport Žilina
14.12.2019                    OZ Šport Žilina - MVK Zvolen

18.01.2020                  OZ Šport Žilina - VK OSMOS Prievidza
25.01.2020                  VO AC UNIZA Žilina - OZ Šport Žilina
15.02.2020                  OZ Šport Žilina - VK Rachmaninka Liptovský Mikuláš 
22.02.2020                  ŠVK Tatran Banská Bystrica - OZ Šport Žilina
07.03.2020                  OZ Šport Žilina - VK Lovinobaňa
21.03.2020                  OZ Šport Žilina - MVK Revúca
04.04.2020                 MVK Zvolen - OZ Šport Žilina

KADETI
Hrací deň: Nedeľa

Zápasy sa hrajú dlhodobou dvojkolovou časťou. 

Dátum                           Usporiadateľ

06.10.2019                     OZ Šport Žilina - VK Nové Mesto nad Váhom
13.10.2019                     VK Spartak UJS Komárno - OZ Šport Žilina
20.102019                      OZ Šport Žilina - ŠK Hamuliakovo
29.10.2019                     ŠVK Tatran Banská Bystrica - OZ Šport Žilina
10.11.2019                      VO TJ Spartak Myjava - OZ Šport Žilina
17.11.2019                       OZ Šport Žilina - MŠK Púchov

24.11.2019                     VK OSMOS Prievidza - OZ Šport Žilina 
08.12.2019                     OZ Šport Žilina - VK GAB Senec
15.12.2019                     VKP Bystrina SPU Nitra - OZ Šport Žilina

19.01.2020                    VK Nové Mesto nad Váhom - OZ Šport Žilina
26.01.2020     
              OZ Šport Žilina - VK Spartak UJS Komárno
02.02.2020                    ŠK Hamuliakovo - OZ Šport Žilina
16.02.2020                    OZ Šport Žilina  - ŠVK Tatran Banská Bystrica  
23.02.2020                   OZ Šport Žilina - VO TJ Spartak Myjava
08.03.2020                   MŠK Púchov - OZ Šport Žilina
15.03.2020                    OZ Šport Žilina - VK OSMOS Prievidza 
22.03.2020                    VK GAB Senec - OZ Šport Žilina
05.04.2020                   
OZ Šport Žilina - VKP Bystrina SPU Nitra

JUNIORI
Hrací deň: Sobota - Nedeľa

Zápasy sa hrajú turnajovým spôsobom. 

Dátum                          Usporiadateľ

26.10. - 27.10.2019          OZ Šport Žilina

14.03. - 15.03.2020         VK OSMOS Prievidza


Sezóna 2018/2019

Poradia v jednotlivých kategóriach:

STARŠÍ ŽIACI - šestkový

  1. MŠK Púchov A
  2. ŠVK Tatran Banská Bystrica
  3. VKP-SPU A
  4. VK Spartak UJS Komárno
  5. VK Prievidza
  6. MŠK Púchov B
  7. OZ Šport Žilina
  8. MVK Magnezit Revúca
  9. VK Vráble
  10. VK TAMI Bratislava 

Sezóna 2017/2018

Poradia v jednotlivých kategóriach:

MLADŠÍ ŽIACI - trojkový

  1. ŠVK Tatran Banská Bystrica "A"
  2. MVK Lokomotíva Zvolen "A"
  3. ŠVK Tatran Banská Bystrica "B"
  4. VK Rachmaninka Liptovský Mikuláš
  5. OZ Šport Žilina
  6. MVK Lokomotíva Zvolen "B" 

MLADŠÍ ŽIACI - štvorkový

  1. ŠVK Tatran Banská Bystrica "A"
  2. ŠVK Tatran Banská Bystrica "B"
  3. OZ Šport Žilina
  4. VK Prievidza
  5. MVK Lokomotíva Zvolen "A"
  6. MVK Lokomotíva Zvolen "B" 

STARŠÍ ŽIACI - šestkový

  1. ŠVK Tatran Banská Bystrica
  2. VK Prievidza
  3. OZ Šport Žilina 

KADETI

  1. VK Prievidza
  2. ŠVK Tatran Banská Bystrica
  3. VK Rachmaninka Liptovský Mikuláš
  4. OZ Šport Žilina